Prof. dr hab. med. Piotr Chłosta wybrany Prezesem Polskiego Towarzystwa Urologicznego!

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że w ubiegłą sobotę, 6 września 2014 r., podczas kongresu Polskiego Towarzystwa Urologicznego w Warszawie, Kierownik Oddziału Klinicznego Urologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, prof. dr hab. med. Piotr Chłosta, decyzją walnego zgromadzenia członków PTU, został Prezesem Elektem Polskiego Towarzystwa Urologicznego na lata 2015-2018. Wybór nastąpił po uprzednim jednogłośnym wyborze Profesora na kandydata Zarządu PTU do tego zaszczytnego stanowiska.

Cieszącemu się olbrzymią sympatią wśród Pacjentów Profesorowi serdecznie gratulujemy i życzymy dlaszych sukcesów.

Zachęcamy także do obejrzenia wywiadu z Profesorem Chłostą w niedzielnym programie "Dzień dobry TVN" (link), w którym wraz z kolegami z Poskiego Towarzystwa Urologicznego rozmawiali o nominacji, a także o wspólnej pasji, jaką jest muzyka. Ci zapracowani na co dzień lekarze i szefowie klinik urologicznych z całej Polski wspólnie tworzą zespół ENDOPOWER:

Źródło: Szpital Uniwersytecki w Krakowie.

Data opublikowania: 07.12.2014
Osoba publikująca: Tadeusz Hessel

ul. Grzegórzecka 18
e-mail: urologia@su.krakow.pl

Sekretariat znajduje się na drugim piętrze budynku.